Kategorie: Magie homeopatie

Nástup do školky

Holčička 4 roky, bolesti v krku, Streptococ, opakované kašle a rýmy od té doby co chodí do školky. Chtěla by raději zůstat doma s maminkou a jejím mladším sourozencem. Je velice tvořivá.

podán homeopatický lék MAGNESIA MURATICA 1M

vše je v pořádku, bolesti v krku, kašle, rýmy odešly a začala ráda chodit do školky

Růstové bolesti

Holčička 4,5 roku, která má v noci růstové bolesti v nohách a špatně spí. Bolesti ji budí, přes den je pak unavená. Chtěla by už být větší, dospělejší, ale zároveň se jí líbí i pozice malého dítěte.

Podán homeopatický lék Calcarea phosphorica 1m 

Kontrola – bolesti jsou jen občasné, když nastanou, je opakován homeopatický lék

Potíže po antikoncepci

Žena 30 let přišla s častou bolestí hlavy. Nemůže si najít partnera, se kterým by si rozumněla už dlouhou dobu. Je na tom dobře mentálně, ale pocitá stránka není moc výrazná. Dlouhou dobu brala antikoncepci.

podán homeopatický lék z ANTIKONCEPCE 1M

kontrola – hlava úplně přestala bolet a po půl roce po podání léku má partnera a čeká miminko

 

Tinitus, nespavost

Pán kolem 60 let, který má vyšší tlak, tinitus a potíže se spánkem. Bydlí společně s dcerou a její rodinou a často se hádají. Pán spoustu věcí drží v sobě, ale když je toho moc, dokáže se ozvat. Říká, že ho zeď i dcera ponižují.

podán homeopatický lék  LAC CANINUM + orgánový lék z LEDVIN  1M

Kontrola – fyzické potíže se zlepšily o 90 % a celkově je vyrovnanější

 

Potíže s řečí

Chlapeček 3,5 roku má potíže s řečí. Neumí ještě říci základní slova a jen se vyjadřuje zvukem. Je z toho vzteklý, že mu ostatní nerozumí. Občas má na těle červené vyrážky. Je neklidný, hodně energie. Škádlí svého sourozence, dokáže ho i fyzicky napadnout.

Podán homeopatický lék   ARANEA DIADEMA   1M

Maminka volala, že chlapeček začíná říkat slova, postupně začíná srozumitelně mluvit. Je klidnější.

 

Křeče v nohách a únava

Žena 38 let má křeče v nohách a má je těžké. V noci v posteli neklidné. Tyto potíže začaly v těhotenství. Nemůže zastat domácí práce, protože se cítí unavená.

homeopatická tkáňová sůl  MAGNESIA PHOSP  LM

Po homeopatické tk. soli má více energie a nohy jsou v pořádku, když je potřeba vezme si tk. sůl a vše je zase v pořádku

 

Narušený partnerský vztah

Muž kolem 40 let přichází s tím, že si přestává více a více rozumět s partnerkou. Bylo to vždy, ale teď je to hodně na povrchu. Má v sobě zmatek, neví co má dále dělat. Mají spolu dvě malé děti a nechce narušit rodinu, ale přesto ví, že je potřeba to řešit. Je to patová situace ve vztahu, nevidí řešení.

podán homeopatický lék NATRUM SULPHURICUM 1M

Po podání léku mi zavolal, že vše “zapadlo dohromady” a že ví přesně co chce udělat a je mu dobře, velká úleva.

 

Opakovaný kašel po očkování

Chlapeček po očkování Hexavakcínou měl neustále kašle, horečku, nespavost, podrážděnost.

podán homeopatický lék z očkování

Po podání léku, přestal kašel i podrážděnost, je zdravý.

Potíže se štítnou žlázou

Muž kolem 30 let, potíže se štítnou žlázou, bere hormony. Celým jeho životem se táhne “červená nit”, že chce, aby věci byly v harmonii. A když nejsou onemocní z toho. Problémy začaly v pubertě, když se jeho rodiče rozváděli. V té době začal mít potíže se štítnou žlázou. Velice schopný člověk, převažuje u něj mentální stránka, mysl je velice důležitá a chce mít všechny věci pod kontrolou. Hlavně sám sebe. Je majitel firmy, která dobře prosperuje.

Podán homeopatický lék  Gadolinium 

Po léku přestal brát hormony na štítnou žlázu a cítí se dobře, má hodně energie a přicházejí mu další nápady, jakou cestou se má jeho firma ubírat a co je potřeba změnit.

 

Holčička z umělého oplodnění

Holčička 4 roky, z umělého oplodnění, nedonošená v inkubátoru. Má potíže s rovnováhou, zakopává, padá na hlavu, nemluví. Má horečky, afty, kašel. Náznak autismu. Je velice uzavřená, precizní a křičí, když jí někdo vezme hračku. Je ráda sama. Horečky se objevily po očkování.

Podány 2 homeopatické léky  Gravitace a Natrium muraticum

Po léku se zklidnila, problémy s rovnováhou se zlepšují, fyzické symptomy ustoupily.

© Na tento web se vztahuje Copyright.   Využívám webhosting ToJeOno.cz   Design tohoto webu je založen na upravené šabloně Panorama webu Themocracy.com