O mně

Homeopatie – Věra Kovaříková

NEJLEPŠÍ JE VLASTNÍ ZKUŠENOST

K homeopatii jsem se dostala díky své kamarádce, která mi předepsala homeopatický lék na bolest hlavy a dutin a já uviděla, jak to úžasně působí. Bolest byla do dvou hodin pryč a už se nikdy nevrátila. A to jsem na bolesti dutin trpěla od dětství. Tehdy jsem byla na mateřské dovolené s druhou dcerou a věděla jsem, že do mé práce se již vrátit nechci. A tak jsem se rozhodla změnit svou životní dráhu.Situace s mým vyléčením mě dovedla až tam, že jsem vzápětí začala studovat Homeopatickou akademii v Praze. Po jejím zdárném dokončení jsem studovala ještě čtyři roky soukromou homeopatickou školu. Samozřejmě tím moje studium neskončilo.

Pokud chcete „dělat“ homeopatii, je potřeba studovat a učit se neustále.
Je to krásná práce na celý život.

Vždy jsem měla sklony léčit svoji rodinu bylinkami a taky jsem měla dědu, který si vyráběl sám bylinkové masti a pomáhal celé rodině. Doma jsme příliš léky nepoužívali, nemoc se buď vyléčila sama, nebo jsme přizvali na pomoc léky z přírody.

A tak jsem si díky těmto zkušenostem založila homeopatickou ordinaci (homeopatickou poradnu) v malém městečku Mnichovice u Prahy. Pojede-li z Prahy přes Říčany, nemůžete nás minout.

 

TANEC – to jsem vždy chtěla

Od malička jsem chtěla být tanečnicí, to se mi v průběhu mého života plnilo. Učila jsem se různé druhy tance,mé tělo a duše potřebovaly v každém období jiný druh tance. Před 12 roky jsem začala tančit se ženami „Tanec jako cesta“ a pak následoval tanec pro všechny „Tanec v rytmech“, který dělám do teď. Miluji tanec, když buším nohama do Země a uvědomuji si sama sebe. Je to plynutí, žádné zbytečné zastávky. Přechod a zase přechod, vše plyne. Kouzelná hudba, která láká vnitřního tanečníka, aby s ní splynul a rozvibroval vše co je již uvnitř připravené. Je to ohromující síla, která dodává odvahu, tvořivost, sny. Tanec vám nikdo nemůže vzít.

Mnoho žen, které ke mně chodí tančit jsou mými pacientkami. A proto jsem se rozhodla, že skloubím obě věci dohromady a to:   Tanec a homeopatii

© Na tento web se vztahuje Copyright.   Využívám webhosting ToJeOno.cz   Design tohoto webu je založen na upravené šabloně Panorama webu Themocracy.com