Kdy homeopatie nepomohla

Podmínka pro to, aby jste se vyléčili pomocí homeopatie je, že to opravdu CHCETE

Občas se stává,že do mé homeopatické poradny přijdou lidé, kteří jsou do léčby natlačeni. Například rodinou, okolím .
Příklad: Do mé poradny přišel 20 letý kluk, kterého přivezla maminka a mě bylo už na začátku jasné, že jemu je to jedno . Jestli se bude léčit homeopaticky nebo standartní medicínou. On se nerozhodl, že se chce léčit homeopaticky. To znamená převzít zodpovědnost za své zdraví. Lék, který jsem mu dala nefungoval .
Homeopatická léčba může dělat zázraky, ale ještě je nad ní člověk, který si rozhodne, jestli chce být vyléčen nebo ne. Situace může být různá, kdy se člověk nechce vyléčit, třeba mu jeho nemoc, přináší v rodině nějaké výhody a on se jich nechce vzdát . Nebo se bojí, že by byl více sám sebou  a jeho okolí by na to mohlo reagovat negativně. A další a další situace…
Příklad: Další situace, kdy homeopatický lék nemusí fungovat je, že pacient ještě není na homeopatickou léčbu připraven. Není ještě ten správný čas. Jsou to lidé, kteří volají třeba několikrát, vždy si domluvíme schůzku a oni den předem zavolají, že nepřijdou. A tak to udělají, třeba několikrát a pak přijdou a vy vidíte, že ještě není ten správný čas.  Možná o tom slyšeli od někoho známého, že mu to pomohlo. Ale oni sami se ještě nerozhodli, převzít zodpovědnost sami za sebe, za své zdraví.
Příklad: Další situace, když přijde pacient a zdá se mu, že homeopatická konzultace je drahá. A zůstane vám dlužit nějaké peníze. Lék nemůže fungovat, protože je to vzájemná výměna energií .

© Na tento web se vztahuje Copyright.   Využívám webhosting ToJeOno.cz   Design tohoto webu je založen na upravené šabloně Panorama webu Themocracy.com