Frekvenční terapie

 Jsem ráda, že Vám mohu nabídnout ZVUKOVOU a FREKVENČNÍ terapii zaměřenou na harmonizaci celého těla a psychiku. Vibrace ladiček uvolňují stagnující energii v těle, nahromaděné negativní emoce a napětí v organizmu, uvolňují do těla endorfiny a nalaďují tak naše tělo na proces samoléčení.

Jako  když muzikanti ladí svůj hudební nástroj, než začnou hrát. Využíváme k tomu dobrou “vodivost” těla ( jsme ze 70% voda). Hudební zvuk je jeko kámen, který hodíme do vody a v místě dopadu  na vodní hladinu vznikne kmitavý pohyb a ten se v podobě vln, frekvencí šíří všemi směry do našeho těla. Frekvenční ladičky mají různé naladění, frekvence, Hz a přikládají se buď na tělo jako zvuková akupunktura nebo se s nimi pracuje jemnějším způsobem 2-10cm od těla.

 

například Ladička DNA 528 Hz: se používá na opravu a transformaci poškozené DNA. Pomáhá opravovat poškozené  kôdy života v buňkách našeho těla, pomáhá při léčbě genetických nemocí, urychluje hojení, zpomaluje stárnutí a otevírá srdce bezpodmínečné lásce.

 Výsledek obrázku pro terapeutické ladičky 528 Hz

 

Ladička Otto Tuner 64 Hz : tato ladička se používá přímo na tělo, rezonuje s kostmi, svaly, uvolňuje napětí a odbourává stres. Její frekvence jsou hluboké a zemité, čímž přináší uvolnění, vnitřní klid, relaxaci a uzemnění. Zlepšuje krevní oběh a uvolňuje stažené svaly, zmírňuje křeče, stimuluje nervový systém. Uvolňuje bedra, plotýnky, bolevá kolena, zlepšuje pooperační rány.

Výsledek obrázku pro terapeutické ladičky 64 Hz

 

                           Harmonizace ladičkami 1hodina  -  1000,- Kč

 

© Na tento web se vztahuje Copyright.   Využívám webhosting ToJeOno.cz   Design tohoto webu je založen na upravené šabloně Panorama webu Themocracy.com

[CNW:Counter]