Frekvenční terapie

 Jsem ráda, že Vám mohu nabídnout ZVUKOVOU a FREKVENČNÍ terapii zaměřenou na harmonizaci celé naší bytosti. Vibrace ladiček uvolňují stagnující energii v těle, nahromaděné negativní emoce a napětí v organizmu, uvolňují do těla endorfiny a nalaďují tak naše tělo na proces samoléčení.

Po celý den jsme vystaveni různým druhům energií, v dnešní době jsme čím dál více vyčerpaní. Když pracujeme s ladičkami, náš celý systém se stává odolnějším a citlivějším vůči venkovním vlivům. Víme více  co chceme a co ne. Vlivem frekvenčních ladiček se vracíme do TICHA.

Pomocí frekvenčních ladiček ladíme svůj nástroj (TĚLO) jako hudebníci své nástroje, než začnou hrát. Využíváme k tomu dobrou “vodivost” těla (jsme ze 70% voda). Hudební zvuk je jeko kámen, který hodíme do vody a v místě dopadu na vodní hladinu vznikne kmitavý pohyb a ten se v podobě vln, frekvencí šíří všemi směry po celém těle. Ladičky mají různé naladění, frekvence, Hz a přikládají se buď na tělo jako zvuková akupunktura nebo se s nimi pracuje jemnějším způsobem 2-10cm od těla. Používáním specifické frekvence harmonizujeme jednotlivé orgány, fyzické i duševní bolesti.

 

 například  ladičky  - Ladička DNA 528 Hz: se používá na opravu a transformaci poškozené DNA. Pomáhá opravovat poškozené  kôdy života v buňkách našeho těla, pomáhá při léčbě genetických nemocí, urychluje hojení, zpomaluje stárnutí a otevírá srdce bezpodmínečné lásce.

 Výsledek obrázku pro terapeutické ladičky 528 Hz

 

Ladička Otto Tuner 64 Hz: tato ladička se používá přímo na tělo, rezonuje s kostmi, svaly, uvolňuje napětí a odbourává stres. Její frekvence jsou hluboké a zemité, čímž přináší uvolnění, vnitřní klid, relaxaci a uzemnění. Zlepšuje krevní oběh a uvolňuje stažené svaly, zmírňuje křeče, stimuluje nervový systém. Uvolňuje bedra, plotýnky, bolevá kolena, zlepšuje pooperační rány.

Výsledek obrázku pro terapeutické ladičky 64 Hz

 

Harmonizace ladičkami  1.500,- Kč

© Na tento web se vztahuje Copyright.   Využívám webhosting ToJeOno.cz   Design tohoto webu je založen na upravené šabloně Panorama webu Themocracy.com